skip to Main Content
Metin Sinan Aslan

Av. Metin Sinan Aslan
Kurucu Avukat

Biyografi
Büronun kurucu avukatlarından Metin Sinan Aslan, Galatasaray Lisesi mezunu olup, hukuk eğitimini aldığı Ankara Üniversitesi’ni 1999 senesinde tamamlamıştır. Av. Metin Sinan Aslan, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde idare hukuku üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra “Telekomünikasyon Kurumu” başlıklı çalışması ile yüksek lisans derecesi almıştır. Av. Metin Sinan Aslan, 2008 yılı içerisinde “Türkiye Futbol Federasyonu Şike Tahkik Kurulu Üyesi” olarak görev yapmıştır. İstanbul Barosu CMK Seminerlerinde uzunca bir süre “Hukuka Aykırı Deliller ve Delil Yasakları” üzerine ders veren Aslan’ın gerek hakemli bilimsel yayınlarda gerekse popüler hukuk dergilerinde yayınlanmış pek çok makalesi bulunmaktadır. Türk Ceza Hukuku Derneği’nde Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan Aslan, halen Galatasaray Spor Kulübü ve Galatasaraylılar Derneği üyesidir. Av. Metin Sinan Aslan, iyi derecede Fransızca konuşmaktadır.
Serdar-Mermut-blackwhite

Av. Serdar Mermut
Kurucu Avukat

Biyografi
Büromuzun kurucu avukatlarından Serdar Mermut, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Av. Serdar Mermut, aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde, Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmış ve “Uzlaşma ve Önödeme” başlıklı tezi hazırlamıştır. Av. Serdar Mermut, 2007 yılında Lahey’de yapılan International Moot Court organizasyonunda Türkiye adına çalışan heyette yer almıştır. Mermut, İstanbul Barosu CMK Seminerlerinde “Hukuka Aykırı Deliller ve Delil Yasakları” ve “İletişimin Denetlenmesi, Gizli Soruşturmacı Görevlendirilmesi ve Teknik Araçlarla İzleme” derslerini vermektedir. Av. Serdar Mermut’un gerek hakemli bilimsel yayınlarda gerekse popüler hukuk dergilerinde yayınlanmış pek çok makalesi bulunmaktadır. Türk Ceza Hukuku Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Mermut, aynı zamanda Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK), Beşiktaşlı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (BEYİD) ve Daha İyi Yargı Derneği üyesidir. Av. Serdar Mermut İngilizce bilmektedir.
Nilufer-Naz-Muftuoglu-blackwhite

Av. Nilüfer Naz Müftüoğlu
Avukat

Biyografi
Lisans eğitimini burslu olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olan Av. Nilüfer Naz Müftüoğlu, lisans eğitimi süresince adli psikoloji, infaz hukuku, adli tıp alanında uygulamalı çalışmalar yürütmüştür. Ağırlıklı olarak Ceza ve Ceza Usul Hukuku alanında çalışmakta olup aynı zamanda Kişisel Verilerin Korunması hukuku, İş hukuku ve Aile hukuku ile  ilgili çalışmalarını sürdürmektedir . İngilizce bilmektedir.
Canberk-site-foto-blackwhite

Av. Canberk Uygur
Avukat

Biyografi
İstanbul Barosu’na kayıtlı Av. Canberk Uygur, lisans eğitimini burslu olarak Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Av. Canberk Uygur, lisans eğitimi döneminde, Aslan&Mermut bünyesinde Ceza ve Ceza Usul Hukuku ağırlıklı olmak üzere birçok alanda pratik çalışmalar yapma imkanı bulmuştur. Av. Canberk Uygur, Lisans eğitimi döneminden beri devam ettiği Aslan&Mermut Avukatlık Bürosu’nda, ağırlıklı olarak Ceza ve Ceza Usul Hukuku alanında çalışmakta olup, aynı zamanda Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir. Av. Canberk Uygur, İngilizce bilmektedir.
WhatsApp-Image-2021-08-27-at-10.49.10-blackwhite

Av. Ömer Mert
Avukat

Biyografi
Lisans eğitimini Doğuş Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında çeşitli hukuk bürolarında staj yapma imkanı bulan Av. Ömer Mert yasal stajını Aslan&Mermut bünyesinde tamamlamıştır. Av. Ömer Mert, ağırlıklı olarak Ceza ve Ceza Usul Hukuku alanında çalışmakta olup, aynı zamanda Bilişim Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ilgili çalışmalarını sürdürmektedir. Av. Ömer Mert, İngilizce bilmektedir.
Stj. Av. Nursima Ortakçı1

Nursima Ortakçı
Stajyer Avukat

Buse Yağcı

Buse Yağcı 
Sekreter