skip to Main Content

HAKKIMIZDA

Büromuzun kurucu avukatları 20 yıldan bu yana başta ceza hukuku olmak üzere hukukun birçok alanında hizmet vermektedir. Bu çerçevede özellikle ekonomik ceza hukuku (bankacılık suçları, sermaye piyasası suçları, sigortacılık,  enerji piyasaları, rekabet suçları vb.), mali ceza hukuku (Vergi suçları, gümrük ve kaçakçılık suçları, petrol kaçakçılığı suçları ve diğer ceza kanunlarından kaynaklanan mali suçlar), biyogüvenlik hukuku, bilişim hukuku, idari ceza hukuku dallarında yoğun olarak çalışılmaktadır. Bununla birlikte, büromuz, idare hukuku, sağlık hukuku, fikri mülkiyet hukuku,  enerji hukuku, tüketicinin korunması hukuku, spor hukuku ile iş hukuku alanlarında da zaman içinde faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır. 

Tanınan, bilinen birçok yerel ve uluslararası şirket ile gerçek kişiye hizmet veren büromuz gerektiğinde konunun uzmanı olan akademisyenlerden aldığı teknik destek çerçevesinde müvekkillerine sonuç odaklı çözümler geliştirmektedir.

Hukuk büromuz yurtiçinde ve yurtdışında pek çok hukuk bürosuyla yakın bir işbirliği içerisindedir. Ayrıca, Fransa, Belçika, İsviçre ve Almanya’da hukuki hizmet veren bürolarla da ortak çalışmalar yürütülmektedir.